Materialen van gemeente, huur

Het is mogelijk om materialen te huren van de gemeente,  omdat u bijvoorbeeld een evenement organiseert. De gemeente beschikt over dranghekken, afvalcontainers, verkeersborden etc. 
Aanvragen van materialen voor 2027 is pas mogelijk vanaf september 2026. 

Wilt u op voorhand meer informatie over de verhuur van de materialen? Neem dan contact op met de  afdeling Inrichting Beheer Openbare Ruimte Backoffice. De afdeling is bereikbaar van maandag t/m vrijdag van 9:00 tot 16:00 uur. 

Kiest u ervoor om zelf de materialen op te halen en terug te brengen, dan zijn de gehuurde materialen gratis. Uitgezonderd hiervan zijn de overige diensten en tekstborden.

Kiest u er voor om zelf de materialen op te halen en terug te brengen, dan zijn de gehuurde materialen kosteloos. Als er geen kosten worden gemaakt, zie bij het invullen formulier. 

  • De aanvrager is verantwoordelijk voor alle gehuurde materialen. Wat de gemeente u kan leveren, hangt af van beschikbaarheid van de materialen
  • Voor de huur van de materialen ontvangt u achteraf een factuur
  • Zijn materialen beschadigd of niet teruggebracht? Dan betaalt u de nieuwwaarde van het materiaal
  • Als personeel extra werkzaamheden moet uitvoeren, zijn hier kosten aan verbonden. Meer informatie hierover staat in het aanvraagformulier. Denk hierbij aan bijvoorbeeld materialen die niet verzameld staan op de locatie waar deze geleverd zijn
  • Als u de materialen op locatie uit wil laten zetten, dan graag een situatietekening aanleveren

  • U dient uw aanvraag in via het aanvraagformulier huren materialen (bovenaan deze webpagina).

  • Vul het aanvraagformulier in en sla het bestand op.

  • Verstuur het ingevulde bestand naar backofficeibor@oss.nl(Verwijst naar een e-mailadres)

  • U krijgt van ons een bevestiging met het aanvraagformulier als pdf-bijlage.

  • Controleer het aanvraagformulier.

Kiest u ervoor om zelf de materialen op te halen en terug te brengen dan zijn de gehuurde materialen kosteloos. Uitgezonderd overige Diensten en tekstborden.

Kiest u ervoor dat de gemeente de materialen levert? Dan worden alle kosten bij u in rekening gebracht.

Bij het invullen van het formulier selecteert uw zelf ophalen Ja/Nee.

  • De kosten staan vermeld in het aanvraagformulier.

  • De materialen worden op één locatie geleverd en daar weer opgehaald. 
    Als de materialen niet op de geleverde locatie zijn verzameld, worden extra kosten in rekening gebracht. Meer informatie hierover staat in het aanvraagformulier  bij "overige diensten".

  • De kosten voor extra werkzaamheden zijn € 65.- per persoon per uur.

 

Bij beschadiging van materialen of zoekgeraakte materialen worden de volgende kosten in rekening gebracht:

Prijzen aanschaf materialen 2026

Dranghek €50,-
Dranghek + C01 en BM16 €360,-
Verkeersbord €60,-
Pion €50,-
Vlaggenmast €240,-
Vlag €10,-
Sleutel €20,-
Ketting +  hangslot €30,-
Container 240L €30,-

Container 1000L

€120,-
Knijper + ring €40,-

 

Vragen? Chat met ons!

Beschikbaar op werkdagen van 9.00 - 17.00 uur.

Start een chat (Verwijst naar een externe website)